O salonie

Wszystko zaczęło się od małego Yorka...

Szukałam miejsca i osoby, która profesjonalnie oraz bez stresu dla mojego psa zajęłaby się pielęgnacją Toffinki, tak powstał Salon Champion.

Jest to wyjątkowe miejsce, gdzie w miłej atmosferze i stylowym wnętrzu, profesjonalnie zadbamy o Państwa czworonożnych Przyjaciół.
Jako właścicielka Salonu Champion od 2008 roku staram się dbać o najwyższą jakość usług, stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w międzynarodowych warsztatach, szkoleniach i konkursach, między innymi Groomania 2012, Eurogroom 2010 i 2012, a także w Wystawach Psów w Polsce i zagranicą odnosząc sukcesy. Moją dewizą jest indywidualne podejście do każdego zwierzaka niezależnie od tego czy jest to domowy pupil czy pretendujący do zdobywania tytułów wystawowiec.
Pracuję na sprzęcie groomerskim najwyższej klasy marek Heniger, Oster, Andis, Chris Christiansen oraz Aussie Dog, stosujemy jednie renomowane groomerskie kosmetyki przede wszystkim Botaniqa Show Line, a także Artero, Chris Christiansen, Pure Paws.

UWAGA! Podczas zabiegów pielęgnacyjnych nie są stosowane żadne środki uspakajające.

W Salonie Champion chętnie dobierzemy odpowiednie kosmetyki i przybory do domowej pielęgnacji psów i kotów.

Doradzę i pomogę Państwu w przygotowaniach psa do wystaw, pokażę jak przygotować szatę oraz prezentować psa na ringu wystawowym lub mogę zaoferować usługi jako handler.

Jeśli macie Państwo problemy związane z niewłaściwym zachowaniem Waszych psów zapraszam na konsultacje, pamiętajcie, że większość problemów wynika z braku wzajemnego zrozumienia i można je rozwiązać.

Serdecznie zapraszam,
Ewa Kucko